درباره دمسان رايانه

شركت مهندسي دمسان رايانه

شركت مهندسي دمسان رايانه (سهامي خاص) از ادغام دو شركت ديگر در ابتداي سال 1380 با هدف فعاليت در زمينة فناوري اطلاعات و ارتباطات شروع به كار نموده است.

 معرفي شركت
شركت مهندسي دمسان رايانه (سهامي خاص) از ادغام دو شركت ديگر در ابتداي سال 1380 با هدف فعاليت در زمينة فناوري اطلاعات و ارتباطات شروع به كار نموده است. بطور كلي فعاليت‌هاي اين شركت در زمينة توليد نرم‌افزارهاي سفارشي، ايجاد ابزارهاي مديريت شبكه و برنامه‌نويسي Web مي‌باشد. فعاليت‌هاي مذكور در قالب پروژه‌هاي خويش‌فرما و يا به سفارش مشتريان انجام مي‌شود.
دامنة فعاليت شركت از حيث منطقه‌اي منوط به داخل كشور نبوده و بازارهاي خارجي نيز همواره مد نظر بوده است. در داخل كشور نيز به دليل وجود تجربيات و امكانات كافي همواره همكاري با سازمانها، وزارتخانه‌ها و نهادهاي بزرگ بيش از ساير سازمانها مد نظر بوده است.

ساختار سازماني
شركت مهندسي دمسان رايانه با داشتن كادر مجرب، تسلط بر دانش روز را در سرلوحة دستورات كاري خود قرار داده است. اين شركت با پرسنلي با ميانگين سني 27 سال به عنوان يكي از شركتهاي جوان و صاحب نظر در زمينة ICT مشغول به فعاليت مي‌باشد. بهره‌گيري از توان بيش از 15 كارشناس در زمينه‌هاي گوناگون از جمله گرافيك، طراحي نرم‌افزار، برنامه‌نويسي، طراحي Web، سيستمهاي جامع، شبكه‌هاي كامپيوتري و برنامه‌ريزي سيستمها ما را قادر ساخته است پروژه‌هاي مرتبط با اهداف خود را اجرا نماييم. اين كارشناسان با داشتن خصوصيات مشتركي از جمله قابليت كار گروهي، خلاقيت و سطح بالاي دانش فني در مجموع در سه بخش فني و تحقيقات، بازرگاني و فروش و اداري مشغول به فعاليت بوده و همگي تحت نظر يك مديريت واحد اداره مي‌شوند.

وب سايت رسمي دمسان رايانه : http://www.damsun.com
آدرس:  تهران، يوسف آباد، خ جهان آرا، انتهاي خ سي و سوم (حسين پور)، نبش کردستان، ساختمان شهاب، ط هفتم
تلفن: 42621 (021)
   88222108 (021)

سه‌شنبه 14 تير 1401  ساعت: 
دفعات بازديد: 38022
تعداد بازديدكنندگان: 34971

پشتيباني مشتريان

دريافت نرم‌افزار

نظرسنجي

از چه ديواره آتشي استفاده مي‌كنيد؟
Cisco PIX

Netscreen

Watchguard

Packet Alarm